17.02.2022 Централізована закупівельна організація ДУ «Професійні закупівлі»

П'ять лайфхаків для постачальників щодо участі в закупівлях ЦЗО

актуальна інформація про закупівлі ЦЗО

1. Замовник, в інтересах якого проводяться торги, є ініціатором закупівлі, а також стороною договору про закупівлю, а не ЦЗО. Саме замовника-ініціатора учасникам торгів потрібно вказувати в документах.

2. Звертайте увагу на вид закупівлі. ЦЗО визначає вид процедури не за кожною потребою окремого замовника, а з урахуванням всіх оголошених закупівель. Тому торги на суму мільйон гривень, до прикладу, можуть бути визначені як «Відкриті торги з публікацією англійською мовою». Важливо пам'ятати про їхню відмінність від відкритих торгів, а саме: перший етап — це прекваліфікація учасників, другий етап — аукціон. Тому не вказуйте ціну своєї тендерної пропозиції в документах або в проекті договору до завершення аукціону .

3. Враховуйте вимоги технічного завдання. Постачальник повинен вказувати точні фактичні технічні характеристикибез висловів «не більше», «не менше», а також надавати до всіх товарів закупівлі сертифікати, документи, паспорти якості тощо, якщо вони вимагаються відповідно до умов закупівлі.

4. Закупівля не завершується на аукціоні. Не забувайте про документи, що вимагаються від переможця. Особливу увагу звертайте на статтю 17 Закону України «Про публічні закупівлі», що містить перелік та вимоги, зокрема, визначає документи, які повинен надати постачальник впродовж 10 днів з дня визначення його переможцем.

5. Перевіряйте актуальність строку дії документів, що надаєте. Наприклад, довідка з МВС, що вимагається пунктами 5 та 6 частини 1 статті 17 Закону України «Про публічні закупівлі», має бути отримана не раніше ніж за 30 днів до дати її подання. 

цзо,

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.