07.04.2021 Оксана Груба

Щодо випадків, на які не поширюється дія Закону «Про публічні закупівлі». Кейс

звернення до Мінекономрозвитку щодо оприлюднення

Іноді замовники думають над тим, чи оприлюднювати інформацію про закупівлю нерухомого майна, забуваючи, що є випадки, на які не поширюється дія Закону України «Про публічні закупівлі». 

Розгляньте актуальний кейс щодо таких випадків. 

Отож, представники Оржицької сільської ради звернулись із запитанням до Департаменту сфери публічних закупівель Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства: 

21.12.20 Оржицькою селищною радою було укладено договір на придбання трикімнатної квартири для тимчасового проживання внутрішньо переміщених осіб на суму 310 тис.грн через майданчик Держзакупівлі.онлайн. 03.03.21 місцева прокуратура надіслала нам подання щодо порушення нами ст. 10 Закону України «Про публічні закупівлі», а саме неопублікування нами звіту про укладений договір та вимогою провести службове розслідування. Чи правомірні вимоги прокуратури? Чи у даному випадку ми повинні керуватися п.4 ч. 5 ст. 3 Закону України «Про публічні закупівлі»?


Тож зверніть увагу на відповідь

Перелік випадків, на які не поширюється дія Закону України «Про публічні закупівлі» зазначений у частині п'ятій статті 3 Закону.

Так, згідно з пунктом 4 частини п'ятої статті 3 Закону дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є придбання, оренда землі, будівель, іншого нерухомого майна або майнових прав на землю, будівлі та інше нерухоме майно.

мерт, Закон України про публічні закупівлі, договір, оприлюднення,

Коментарі

вітя 2021-04-12 21:09:02
видел такое
Тетяна 2021-04-09 15:19:21
Це не відповідь а витяг з закону, а закон не кожен може зрозуміти! Так що, потрібно публікувати договір чи ні в такому випадку??
Катерина 2021-04-09 15:59:25
Тетяна, це і є відповідь. Що вам не ясно?
Назар 2021-04-08 15:32:55
Мені з практики знайома ситуація, при чому багато просунутих замовників про цей момент забувають