Договір поставки (приклад для е-каталогу Prozorro Market)

Лілія Кулик 28.07.2019
приклади документів договір Укладення договору
версія
для друку
Приклад договору поставки для простих товарів

Після проведення процедури закупівлі в Прозорро Замовники стикаються з наступним питанням - виконання договору. І щоб убеспечити себе від порушення Постачальником умов договору Замовник має зробити 2 речі:

  • обирати надійних постачальників;

  • формувати якісний договір поставки, який буде захищати права Замовника. 

Під час закупівель через е-каталог Prozorro Market першим займаються адміністратори електронного каталогу ДУ “Професійні закупівлі” та ДП “Медичні закупівлі України”. Адже саме вони відбирають постачальників для участі в е-каталозі. А от про договір має потурбуватись Замовник.

Тому ми викладаємо приклад договору поставки, який, на нашу думку, є достатньо якісно виписаним для проведення якісної закупівлі через е-каталог Prozorro Market. З прикладом договору Ви можете ознайомитись за посиланням: Приклад договору поставки

Текст складений з дотриманням принципу рівності сторін договору, тож замовники та постачальники можуть використовувати даний приклад, як універсальний для закупівель більшості простих товарів.

Сподобалось 6
Не сподобалось 0
Поділитися:

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.

Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.