Щодо відображення ПДВ в звіті про результати проведення закупівлі

Навчальний відділ 08.11.2016
звіт договір пдв
версія
для друку
ДП "Прозорро" було зроблено інформаційний лист про включення/невключення ПДВ

У зв'язку з запитами Замовників про те, що органи ДКСУ не реєструють договори через неправильно вказану, на їхню думку, інформацію про включення/невключення ПДВ, ДП "Прозорро" було зроблено інформаційний лист.

Сутність питання полягає в тому, що звіт про результати проведення процедури закупівлі формується автоматично системою. Це зроблено для зручності Замовників. При формуванні цього звіту система "підтягує" всю інформацію про торги з оголошення про проведення процедури закупівлі. Тож якщо Замовник оголошував закупівлю на очікувану вартість з ПДВ, то і вартість пропозиції переможця з звіті про проведення закупівлі буде показана з ПДВ, адже система не бачить Переможець платник ПДВ чи ні. Замовник в даному випадку не має можливості змінити якось цю інформацію.

Це питання має бути вирішене найближчим часом, внесенням змін в систему. До того часу органи ДКСУ мають приймати на реєстрацію відповідні договори. З листом Ви можете ознайомитись у вкладенні.

Можливо, вас також зацікавить:
Коментарі до законодавства України про публічні закупівлі
26.12.2016
Корисний посібник для всіх учасників ринку публічних закупівель.
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ
Онлайн курси Prozorro
Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.
Не змогли знайти потрібну інформацію?
Ми допоможемо!
Дякуємо, ми зв'яжемося з вами
найближчим часом