СЕРВІС .007. Тепер на prozorro.gov.ua можна перевірити оплату за договором

Навчальний відділ 21.07.2016
договір
версія
для друку
Нова можливість на www.prozorro.gov.ua - "Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)" за договором

На сайті www.prozorro.gov.ua тепер можна перевірити чи була здійснена оплата за договором про закупівлю за публічні кошти. Для цього необхідно знайти на сайті prozorro.gov.ua будь-яку завершену закупівлю і в розділі Укладений договір натиснути кнопку "Перевірити оплати (тільки для платежів казначейства)".

Запровадження даної функції означає, що тепер будь-який користувач інтернету може простежити на одному ресурсі весь цикл закупівлі за публічні кошти, починаючи з річного плану закупівель і закінчуючи оплатою за договором.

Над реалізацією даного проекту працювала команда спеціалістів, яка складалась з представників Мінекономрозвитку, команди ProZorro, Міністерства фінансів, системи Є-Data і проекту .007. Саме можливість перевірити оплату за укладеним тендерним договором була бажаною для представників постачальників, адже це дає змогу зрозуміти, наскільки швидко проходять платежі за договорами через Державне казначейство України. Крім цього, система може збирати аналітику таких платежів за підприємствами, регіонами, ключовими платниками тощо.

Більш детально про проект Ви можете прочитати за посиланням.

Презентацію проекту Ви можете побачити ТУТ

Можливо, вас також зацікавить:
Тепер в bi.prozorro.org можна перевірити Постачальника по різних реєстрах
14.07.2017
Подивитись інформацію про постачальника з різних реєстрів лише в один клік - на сайті bi.prozorro.org.
Довідку про несудимість можна замовити онлайн
25.09.2017
З 22 вересня 2017 року Довідку про відсутність судимості можна замовити онлайн.
Довідку з "податкової" можна отримати в електронному вигляді
10.05.2017
Довідку ДФС про відсутність заборгованості із сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) для участі в публічних закупівлях переведено в електронний вигляд.
ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ
Онлайн курси Prozorro
Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.