Якщо Постачальник, який запропонував найменшу ціну, вважає його дискваліфікацію недостатньо аргументованою, що робити такому постачальнику, куди йому звертатися?

Ольга Лаврова 05.02.2019
версія
для друку
Якщо постачальник, який запропонував найменшу ціну, вважає свою дискваліфікацію недостатньо аргументованою, то він може звернутися до замовника з вимогою надати додаткову інформацію про причини невідповідності його пропозиції умовам закупівлі, а замовник зобов’язаний надати йому відповідь із такою інформацією не пізніше, ніж через 3 робочих дні з дня надходження такої вимоги при проведенні допорогової закупівлі, та не пізніше, ніж за 5 днів в разі проведення відкритих торгів та відкритих торгів з публікацією англійською мовою.
Онлайн курси Prozorro
Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.