Як правильно вирахувати крок аукціону, та хто його визначає?

Ольга Лаврова 05.02.2019
версія
для друку
В оголошенні про проведення процедури закупівлі замовником обов’язково зазначаються відомості про розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону - у грошових одиницях або у відсотках від очікуваної вартості закупівлі. При проведенні понадпорогової закупівлі крок акціону не регламентується Законом, тобто може встановлюватися в будь-якому розмірі за бажанням замовника. При проведенні допорогових закупвель, згідно з Інструкцією про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі", рекомендований крок аукціону - 0,5%-3% від очікуваної вартості закупівлі.
Онлайн курси Prozorro
Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.