Як працює система ProZorro?

Ольга Лаврова 05.02.2019
версія
для друку
Замовник оголошує закупівлю в системі (через особистий кабінет на майданчику, на якому він зареєстрований), інформація про закупівлю одразу з’являється на всіх авторизованих майданчиках та на порталі www.prozorro.gov.ua. Постачальники бачать оголошення і можуть в електронній формі поставити запитання і отримати відповідь. Зацікавлені постачальники подають пропозиції і можуть зменшити свою ціну під час знижувального аукціону, який проходить в три раунди. Після завершення аукціону всі отримані пропозиції (документи, що подавали постачальники для участі в закупівлі) оприлюднюються, і замовник вибирає переможця – починаючи із пропозиції з найнижчою ціною. Якщо така пропозиція відповідає умовам закупівлі, замовник оголошує її переможцем. Якщо не відповідає – замовник її дискваліфікує із зазначенням причини і розглядає наступну за ціною пропозицію. Детальніше про те, як проходять допорогові закупівлі, Ви можете прочитати за посиланням: https://infobox.prozorro.org/articles/procedura-doporogova-zakupivlya; як проходять відкриті торги - https://infobox.prozorro.org/articles/procedura-vidkriti-torgi
Онлайн курси Prozorro
Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.