Що робити, якщо замовник тривалий час не розглядає пропозиції?

Ольга Лаврова 05.02.2019
версія
для друку
У відкритих торгах термін розгляду тендерних пропозицій чітко регулюється Законом. Тож замовник зобов’язаний дотримуватися цих термінів. Про те, як проходять відкриті торги та яка тривалість кожного з періодів торгів, Ви можете прочитати за посиланням: https://infobox.prozorro.org/articles/procedura-vidkriti-torgi. При проведенні допорогової закупівлі Замовник самостійно визначає терміни кваліфікації постачальників. Перший крок – це отримати інформацію про причини і, по можливості, посприяти просуванню процесу за допомогою наявних засобів, телефоном, e-mail тощо. Контактна інформація про замовника є в оголошенні Закупівлі. Другий варіант - написати відгук на цю закупівлю на порталі https://dozorro.org/, вказавши інформацію про те, що замовник затягує розгляд пропозицій. Нагадаємо, що згідно з Інструкцією про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі", замовник має завершити процедуру за 30 днів (термін рахується від кінцевої дати подання пропозицій до прикріплення в систему договору про закупівлю).
Онлайн курси Prozorro
Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.