При проведенні допорогових електронних закупівель яку інформацію і в які строки оприлюднювати на веб-порталі Уповноваженого органу?

Ольга Лаврова 05.02.2019
версія
для друку
Проведення процедури допорогових закупівель регламентується Інструкцією про порядок використання електронної системи закупівель у разі здійснення закупівель, вартість яких є меншою за вартість, що встановлена в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону України "Про публічні закупівлі"(далі - Інструкція). Терміни всіх періодів зазначені в Інструкції. Також про терміни проведення допорогових закупівель Ви можете прочитати за посиланнями: https://infobox.prozorro.org/articles/procedura-doporogova-zakupivlya та https://infobox.prozorro.org/articles/stroki-provedennya-elektronnih-zakupivel
Онлайн курси Prozorro
Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.