Чому ви відбираєте переможців саме за найнижчою ціною? Чи не виявиться так, що перемагати у більшості тендерів будуть китайські виробники, бо в них дешевше?

Ольга Лаврова 05.02.2019
версія
для друку
Такого не може статись, якщо закупівельник правильно встановлює вимоги до якості товару, детально описує його технічні характеристики тощо. Якщо товар, який є найдешевшим за підсумками аукціону, не відповідає технічним вимогам, які встановлював замовник, то замовник має відхилити пропозицію постачальника і перейти до розгляду наступної пропозиції. Окрім цього, реалізована можливість оцінювати пропозицію не лише за ціною, Замовник може використовувати нецінові критерії оцінювання. Детальніше про використання нецінових критеріїв Ви можете прочитати за посиланням: https://infobox.prozorro.org/articles/necinovi-kriteriji-ocinki
Онлайн курси Prozorro
Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.