Чи потрібно розміщувати документацію закупівель? Якщо так, то яку і коли? Чи можна вносити зміни в документацію і коли?

Ольга Лаврова 05.02.2019
версія
для друку
Якщо мова йде про відкриті торги чи конкурентний діалог, то розміщення тендерної документації є обов’язковим. Тендерна документація прикріплюється під час створення оголошення про закупівлю. Зміни до тендерної документації можна вносити протягом всього періоду подання пропозицій. При внесенні змін термін подання пропозицій має бути продовжений так, щоб до закінчення строку подання пропозицій залишалося не менше 7 днів. Якщо мова йде про допорогові закупівлі, то замовник може прикріпити тендерну документацію (в разі наявності) при створенні оголошення про закупівлю. Зміни в документацію можуть вноситися лише під час періоду уточнень (обговорення).
Онлайн курси Prozorro
Хочете працювати в системі Prozorro, але ще не вирішили, з чого почати? Швидко дізнатись про публічні закупівлі допоможуть безкоштовні інтерактивні онлайн курси інфобоксу.
Підпишіться на розсилку від Прозорро
Ми прагнемо доставляти лише ті повідомлення, які ви хочете отримувати. Якщо вас цікавлять новини та повідомлення про щось нове на інфобоксі, залиште вашу адресу електроної пошти тут.