10.04.2020 ДП "Прозорро"

Замовник чи не Замовник

Як дізнатись, чи є юридична особа замовником у визначенні Закону про публічні закупівлі

Наші схеми допоможуть Вам розібратись чи є підприємство Замовником в розумінні Закону чи ні. І якщо є, то чи це звичайний замовник чи, можливо, він діє в окремих сферах господарювання і має підвищені пороги при проведенні закупівель відповідно до Закону.

Замовник чи не Замовник

Замовник чи не замовник

Замовник в окремих сферах чи не Замовник

Замовник в окремих сферах господарювання чи не замовник
замовник, Закон України про публічні закупівлі, реєстрація у системі,

Коментарі

Юлія 2020-10-22 11:45:20
Чи поширюються вимоги Закону публічні про закупівлі на придбання товарі, робіт, послуг за кошти, які отримані у рамках секторальної підтримки ЄС (для реалізації проектів в рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад?
Юрій 2020-10-05 10:48:50
Добрий день. Якщо комунальне підприємство іноді отримує кошти з місцевого бюджету, чи є воно Замовником в розумінні Закону тільки при використанні отриманих коштів? Чи це стосується коштів, які підприємство отримує за надання послуг?
Крис 2020-09-11 15:27:15
Добрый день . Если коммунальное предприятие сoздано городским советом, и в уставе прописано что предприятие работает на полном хозрасчете и самофинансировании, то являться ли такое предприятие ЗАМОВНИКОМ в рамках закона.
Ольга
Добрий вечір. Підкажіть будь ласка чи правильно я розумію, що опорний заклад освіти являється замовником для заключення договорів для закупівлі товарів, робіт та послуг?
Ліля
Ольга, добрий вечір. Так, правильно
Тетяна
Підкажіть будьласка чи є замовником у розумінні Закону "Про публічні закупівли" комунальне унітарне комерційне підприємство, тому що з вашої таблиці я цього не зрозуміла.
Ліля Кулик
Тетяна, добрий день. Насправді тут не можна сказати з назви, потрібно дивитись на діяльність підприємства. Чи отримує підприємство гпроші з бюджету? Чи має якісь "привілеї" від держави? Тобто чи поклала держава на нього певні функції
Ернест
Долучаюсь до попереднього питання. Але нажаль на відповідь не сподіваюсь, адже на це питання одознаї відповіді не можуть дати ані міністерства, ані суди.
Яна
Доброго дня, підкажіть будь ласка Комунальне підприємство "Кременецьблагоустрій" отримує кошти з місцевого бюджету для благоустрою міста, дане підприємство є ЗАМОВНИКОМ? Завчасно дякую за відповідь