06.04.2022 Ольга Нос

Як постачальнику додавати пропозиції на Prozorro+. Відповіді на запитання

Відповіді на питання Постачальників щодо Prozorro+

Ми створили Prozorro+, щоб допомогти державі швидко забезпечувати свої гуманітарні потреби. Це платформа, на якій органи влади, військово-цивільні адміністрації та інші державні структури можуть публікувати свої запити та знаходити постачальників найбільш критичних товарів. 

Всі товари на  Prozorro+ уніфіковані, а асортимент формується на запит замовників. 

При додаванні пропозиції постачальнику потрібно враховувати уніфіковані одиниці виміру та зважати на критичні характеристики товару, зазначені у його описі.

Нижче ми даємо відповіді на часті запитання від постачальників про те, як розрахувати свою пропозицію.

Невідповідність мого фасування заявленим одиницям у Прозорро+ (Наприклад, у Прозорро+ ꟷ 1 кг, а у мене фасовка по 5 кг. Я не розумію, яку ціну ставити)

Постачальник має встановлювати ціну за уніфіковану одиницю виміру. У свою чергу, замовник порівнює ціни саме за уніфіковану одиницю виміру. Нюанси стосовно фасування узгоджуються безпосередньо з замовником.

Приклад

Товар на Prozorro+ ꟷ  шампунь універсальний, 1 літр

Товар, який є на складі постачальника ꟷ шампунь фасовкою по 0,35 по 40 грн за 1 пляшку та по 4 літри за ціною 500 грн. Як розрахувати пропозицію постачальнику?

Для шампуня ємністю 0,36 літрів: 50грн/350мл*1000мл = 142,86 грн/л

Для шампуня фасуванням по 4 літри 500грн/4л = 125 грн/л

У примітках до товару можна зазначити фасування та необхідну кратність замовлення.

Наголошуємо, що зазначати ціну не за 1 уніфіковану одиницю виміру, а за 1 упаковку товару іншого об’єму ꟷ не вірно. Замовник не може придбати такий товар.

Незрозуміло, як враховувати вартість доставки d Prozorro+

Ми розуміємо, що ситуація зараз швидко змінюється і постачальнику важко розрахувати вартість доставки. Саме тому замовник має можливість коригувати вартість замовлення після того, як сконтактував з постачальником. Ви можете зазначити вартість товару з базовою вартістю доставки або без неї і зазначити подробиці в описі товару.

Приклад: 

  • Ціна товару 100 грн без вартості доставки. В описі товару потрібно зазначити, що ціна не враховує доставку, можливі регіони доставки та зазначити, що остаточна вартість доставки узгоджується залежно від ситуації в регіоні на момент доставки.
  • Ціна товару 100 грн з базовою вартістю доставки. В описі зазначити, що достачка здійснюється в регіони А, Б, С та включає вартість доставки за умов відсутності військових дій та мінувань доріг у перелічених регіонах. У разі зміни ситуації, вартість доставки може бути змінена залежно від ситуації на момент доставки.

Бензин дають в талонах, чому зазначено 1 л, а не 5,10,15 літрів?

Постачальник має встановлювати ціну за уніфіковану одиницю виміру. У свою чергу, замовник порівнює ціни саме за уніфіковану одиницю виміру. Нюанси стосовно фасування узгоджуються безпосередньо з замовником.

Приклад

Товар на Prozorro+ ꟷ  бензин А-95, 1 літр

Товар, який є на складі постачальника ꟷ талони на бензин 15л 

Як розрахувати пропозицію постачальнику?

Вартість талону/кількість літрів талону= вартість за 1 літр

У примітках до товару можна зазначити фасування та необхідну кратність замовлення.

Наголошуємо, що зазначати ціну не за 1 уніфіковану одиницю виміру, а за 1 упаковку товару іншого об’єму ꟷ не вірно. Замовник не може придбати такий товар.

prozorro+,

Коментарі

До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.