12.09.2017 ДП "Прозорро"

Моніторинговий портал dozorro.org - інструмент оскарження допорогових закупівель

Контролюйте та впливайте на електронні закупівлі в системі ProZorro. Оцінюйте тендери та залишайте свої відгуки.

http://dozorro.org – платформа, де кожен учасник системи (постачальник, замовник, контролюючий орган, громадянин) може дати зворотній зв’язок державному замовнику чи постачальнику, обговорити та оцінити умови конкретної закупівлі, проаналізувати закупівлі окремого державного органу чи установи, підготувати та подати офіційне звернення до контролюючих органів та багато іншого.

Як потрапити на сайт dozorro.org

 • Перейти за посиланням dozorro.org.
 • Зайти на сайт prozorro.gov.ua→Тендери→Картка тендера. Чим хороший такий спосіб? Ви потрапляєте одразу на ту закупівлю з якої здійснили перехід з веб-порталу prozorro.gov.ua. Тобто Вам не потрібно буде шукати заново потрібну закупівлю, щоб залишити в ній відгук.
 • Зайти на сайт prozorro.gov.ua→Моніторинг→Перейти до модуля аналитики→ вкладка “Тендери”, в таблиці біля кожного тендеру є посилання у полі “Відгук”.
 • Як виглядає?

  Моніторинговий портал Дозорро

  Функції порталу Dozorro

  Оскільки подавати скарги на закупівлю через систему можуть лише постачальники, залишається багато важливої інформації, якою не можуть поділитись інші сторони, наприклад: експерти, які розбираються у важких, комплексних проектах або знаються, які неочевидні вимоги до предмету закупівлі є дискримінаційними; або громадянин, в під’їзді якого проводився капітальний ремонт, хоче поінформувати про його неналежну якість; або конкурент бажає заявити, що є змова чи очікувана вартість вкрай неадекватна; або ж замовник жаліється на невідповідального постачальника, щоб інші не зіштовхувалися з аналогічними проблемами.

  Додаткові можливості порталу Dozorro

  На порталі є інформація щодо методологій моніторингу та досвіду закордоном й в Україні, процесу оскарження, типових порушень, алгоритми дій, зразки листів-запитів, новини та останні розслідування та дослідження, активні громадські організації у сфері закупівель.

  Звичайно, це далеко не весь набір можливостей, які є, тому заходьте, дивіться, контролюйте та впливайте!

  Хто може користуватися?

  Будь-яка людина, яка має доступ в Інтернет.

  моніторинг, дозорро, відгук, Кваліфікація і оскарження,

  Коментарі

  До цієї статті ще немає коментарів. Станьте першим.